Roletki typu dzień/noc


Czy pamiętasz ostatni raz, kiedy rano chciałeś poleżeć dłużej w łóżku, ale obudziły Cię promienie słoneczne, wpadające do sypialni mimo zaciągniętych żaluzji czy rolet? Po wstaniu to oślepiające światło dalej przeszkadzało w codziennych zajęciach. W takich sytuacjach zapewne nieraz zastanawiałeś się, czy jest jakieś rozwiązanie, które zapewni optymalny poziom nasłonecznienia w pokojach.

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby dostarczyć klientom kompleksowe produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Rolety dzień-noc na wymiar posiadają niezwykle praktyczne konstrukcje, zapewniające szerokie możliwości regulacji zasłonięcia okien.

Model rolet „dzień i noc” to rozwiązanie dla szczególnie wymagających Klientów. Pozwala w unikalny sposób regulować poziom nasłonecznienia w zgodzie z potrzebami oraz aktualnym stanem pogodowym. Zastosowanie charakterystycznej przemienności pasów jasnej i ciemnej tkaniny gwarantuje dostosowanie systemu do każdej pory i każdej intensywności promieni słonecznych.

System Rubin

System Minilux

System DUO

System Mini

System Grande

System Magna

System Coda

System Treo

System Infinity